PANDEMİ Sürecinde Uyku Apnesi Cihazları için sene de 1 kere alınan maske haklarınız için gerekli olan rapor reçete gerekliliği kaldırılmıştır. Cihaz alma işlemeniz 365 günü doldurdu ise bir telefon ise maske ve hortumunuzu alabilirsiniz.
Aspirasyon sondalarının aylık alımlarında istenen reçete gerekliliği pandemi sürecinde kaldırılmıştır. Hastalarımız sadece aslı gibi onaylı raporları ile sondalarını temin edebilirler.
Trakeostomili hastalarımız için ödenen aspirasyon sondalarının sayısı günde 10 adetten , günde 20 adete çıkarılmıştır. Bu sayede trakeostomili hastalarımız günde 20 adet ayda 600 aspirasyon sondası temin edebilirler. Trakeostomisi kapalı hastalarımız ise maksimum günde 4 adet olmak üzere ayda 120 adet sondalarını ücretsiz olarak alabilirler.
Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından geri ödeme kapsamında bulunun Oksijen Konsantratör Cihazlarının ödemeleri 900.00 TL ( Kdv Dahil ) ‘ den 2069.00 TL ( Kdv Dahil ) olarak güncellenmiştir.
Sosyal Güvenlik Kurumu Tarafından geri ödeme kapsamında bulunan Ev Tipi Mekanik Ventilatör Cihazlarının ödemeleri 9.720,00 TL (KDV Dahil) fiyatından, 19.440,00 TL (KDV Dahil) olarak güncellenmiştir.

Son teknoloji Oksijen Konsantratörlerimiz

Yerli ve Milli Son teknoloji Oksijen Konsantratörlerimiz çok yakında hizmetinize girecektir.